KaravanAraBul.com - Karavan ve Gezilecek Yerler Blogu

Crawler Otağ 600 Hakkında Tüm Detaylar

tarafından kamilko
0 yorum

Merhaba sevgili karavan severler. Bugün sizlerle birlikte yerli karavan modelimiz olan Crawler Otağ 600 modelini inceleyeceğiz. İncelenmesini istediğiniz diğer karavan modellerini yorumlarda belirtebilirsiniz.

4×4 bir kamyonet üzerine yapılan Crawler Otağ 600, sunduğu detaylar ile kendinizi güvende hissedebileceğiniz bir evde olduğunuz hissiyatını sizlere sunuyor.

2020 yılında yeni normallerle birlikte karavana olan ilginin arttığını her yazımızda belirtiyoruz. Bir karavan ile bir yere bağlı kalmadan, özgürce seyahat edip tatil yapabilme imkanı hepimize cazip geliyor. Görünümüyle de zırhlı bir araca benzeyen Crawler Otağ 600 sunduğu detay ve özellikler ile diğer karavan modellerinden kendini ayırmayı başarıyor diyebiliriz.

Crawler Otağ 600

MAN 4×4 şasi üzerine inşa edilen bu model, taliplerine yüzde 100 özelleştirebilme imkanı sunuyor. Aracın üretilme nedeni sorulduğunda üretici firma, hem ofis hem de mobil ev deneyimini sunabilmek olarak belirtiyor. Karavanın modelinin adındaki otağ kelimesi de niyetlerini belli ediyor diyebiliriz.

Aracın dış yüzeyi ve diğer modellerden ayıran en büyük özelliği, aracın dışını tamamen kaplayan iskelet yapısı ve perçinlenmiş alüminyum gövde. Dört kişinin rahatça içinde konaklayabileceği bu karavan, çatısında da bir adet teras barındırıyor.

Crawler Otağ 600 L şeklinde bir mutfağı içinde barındırıyor. Mutfakta ise bizleri fırın, ocak, lavabo, buzdolabı ve mutfak tezgahı ile mutfak dolapları bekliyor. Ayrıca mutfağın hemen karşısına konumlanmış ve çalışma masası olarak kullanılabilecek bir masa da bizleri bekliyor.

Crawler Otağ 600 Özellikleri

Araçta bizleri 500 litrelik su deposu ve LPG ile çalışan Truma Kombi bekliyor. Bu kombi ile aracın hem sıcak su ihtiyacını karşılarken, hem de karavanı ısıtmak için de kullanabiliyoruz.

MAN TGM 18.290 4×4 üzerine yapılan Crawler Otağ 600 Türkiye pazarında satışa çoktan sunulmuş durumda. Yurt dışı distribütörleri ile de Avrupa pazarına çıkıyor. Aracın fiyatına gelecek olursak en boş paketleri yaklaşık 130 bin Amerikan Dolarından başlıyor.

Crawler Otağ 600 Tasarımı

Sizce Crawler Otağ 600’u almaya değecek bir karavan mı? Web sitemiz henüz çok yeni olduğu için, yorumlarınız ve yazılarımızı diğer dostlarınız ile paylaşmanız bizim gelişmemiz için çok önemli. Bu sebeple bir yorum bırakıp sayfamızı paylaşırsanız bizi çok mutlu etmiş olursunuz.

Android telefonlar için de mobil uygulamamız yayında. En son karavan haberleri ve kamp alanları içeriklerine mobil uygulamamızdan ulaşabilirsiniz.

Sosyal Medya Hesaplarımız:

Bu yazımız da ilginizi çekebilir: Karavan Tatili İçin 9 Karavan Kamp Alanı

Bu yazımız da ilginizi çekebilir: Karavan Park Projesi Hakkında Tüm Detaylar

Hoşunuza Gidebilecek İçeriklerimiz

Yorum Bırak