KaravanAraBul.com - Karavan ve Gezilecek Yerler Blogu

En Güzel Karavan Filmleri

tarafından kamilko
0 yorum
Karavan Filmleri

Merhaba KaravanAraBul.com okurları. Karavan ve kamp hayatı artık hayatımızın bir parçası. Eskiden filmlerde izlediğimiz ve özendiğimiz Karavanlar artık hayatımızın içinde. Peki film sektörün de Karavan Filmleri var mı? Varsa hangileri? Gelin bu filmleri birlikte inceleyelim.

Hayatımızın yeni normali Karavan ve kamp hayatı dizi ve film sektöründe de yerini çok öncelerden almıştı. Karavanda geçen filmleri sizler için derledik. Listemizde bulunan filmleri izleyerek, karavan hayatı ve karavan yaşamı hakkında bilgi edinebilirsiniz. Hadi listemize ve filmleri incelemeye başlayalım.

En Güzel Karavan Filmleri

Sevdiklerinizle uzun yolculuklar, doğa ile iç içe tatiller. Tüm fikirlere sahip olduğunuzda gözünüzde Karavan beliriyor. Peki Karavan için yapılmış yada içinde karavan geçen filmler hangileri? Sizler için bir liste derledik. Listemizde eksik gördüğünüz filmler varsa, yorumlarda bizimle paylaşabilirsiniz. Bu sayede biz de filmleri listemize eklemeye devam edebiliriz.

  • Hayatın İçinden Filmi (2003 yapımı)
  • Garip Turistler Filmi (2012 yapımı)
  • Lost in America Filmi (1985 yapımı)
  • Schmidt Hakkında Filmi (2002 Yapımı)
  • Paul Filmi (2011 Yapımı)
  • Mutfak Hikayeleri Filmi (2003 Yapımı)
  • Son Tatil Filmi (2017 Yapımı)
  • Hokkabaz Filmi (2006 Yapımı)
  • Gülen Adam Filmi (1990 Yapımı)

Son Tatil Filmi

Karavan Filmleri
Son Tatil Filmi – Karavan Filmleri

Yaşlı bir çiftin hayat hikayesini ele alan bir film Son Tatil. Dünyadan ve hayattan zevk almak için ne kadar az şeylerle yetinebileceğimizi anlatan bir film. Doktorların devamlı hayatlarına karışmasından sıkılan çiftimiz, karavanlarına atlayıp yola koyuluyor. Çocuklarının da yoğun ilgisinden sıkılıyorlar. Alzheimer hastası olan John ile kanser hastası olan Ella’nın yolculuğunu konu alan bir film. Biz izlerken çok eğlendik.

Evet sevgili dostlar. Karavanda yaşam ve karavan hayatı ile ilgili filmler listemizi yaptık. Siz de bu filmleri izlediyseniz görüşlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz. Yorumlarınız bizim için değerli. Listede atladığımız filmler elbette vardır. Bu sebeple sizde bizimle, yorumlarınızı belirtebilirsiniz. Yani yapacağınız yorumlar, diğer karavan severler için altın niteliğinde. Bunun yüzünden, filmi izlemek isteyen dostlarımız için de fikir verici olacaktır.

Listemize eklediğimiz filmler dışında önerdiğiniz filmler olabilir. Diğer okurlarımızın ve bizim de bu filmleri öğrenebilmemiz için bizimle paylaşabilirsiniz. Sosyal medya hesaplarımız üzerinden de bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Yazımızı buraya kadar okuyan tüm okurlarımıza teşekkürler. Bu sebeple sizin için hazırladığımız diğer yazılarımıza da bakabilirsiniz.

Bu yazımızda dikkatinizi çekebilir: Gölcük Tabiat Parkı

Bu yazımızda dikkatinizi çekebilir: Ballıkayalar Tabiat Parkı

Web sayfamızı diğer değerli karavan severler ile paylaşarak gelişmemize katkı sağlayabilirsiniz.

Sosyal Medya Hesaplarımız:

Hoşunuza Gidebilecek İçeriklerimiz

Yorum Bırak