KaravanAraBul.com - Karavan ve Gezilecek Yerler Blogu

En İyi Karavan Firmaları Hangisi?

tarafından kamilko
0 yorum
Karavan Firmaları

Merhaba KaravanAraBul.com okurları. Bu yazımızda sizin için Karavan Firmaları listesi hazırladık. Son zamanlarda artan karavan merakı ile birlikte bir çok karavan yapan firmalar ortaya çıktı. Karavan markaları, karavan firmaları derken bir liste oluşturma ihtiyacı hissettik. Peki En İyi Karavan Firmaları Hangisi? sorusu ile baş başa kaldık. Bizde bildiğimiz firmaları sizin için özetledik. Bakalım listemizde hangi firmalar var. Gelin beraber inceleyelim.

En İyi Karavan Firmaları Hangisi?

Karavan kiralamak yada karavan almak. Bu yazımızı okuyorsanız, aklınızda bu ikisinden birisi var demektir. Peki bir karavana sahip olurken hangi firmayı seçmelisiniz? Listemizde Türkiye’de bulunan Karavan Firmaları mevcut. Piyasada kendini ispatlamış ve dünya standartlarına uygun karavan yapan firmaları listeledik. Listemiz şu şekilde;

  • U Caravan
  • Başoğlu Karavan
  • Crawler
  • Swan Karavan
  • Agus Karavan
  • Nacar Karavan

Gelin şimdi listemizde bulunan bu firmaları tek tek inceleyelim.

U Caravan

U Caravan - Karavan Firmaları
U Caravan

2017 yılında kamp ve karavan alanındaki kaliteyi arttırmayı hedefleyen U Caravan, Bürstner markasının Türkiye distribütörü. Erwin-Hymer ailesinin bir parçası olan U Caravan, sadece karavan modelleri ile değil, kamp ve karavan aksesuar ve yedek parçalarının tedariğini de sağlıyor.

Başoğlu Karavan

Başoğlu Karavan - Karavan Firmaları
Başoğlu Karavan

1976 yılında Adapazarın’da kurulan Başoğlu Karavan, Türkiye’nin en eski karavan firmalarından biri. Ürettiği Caretta modeli ile adını dünyaya da duyuran Başoğlu Karavan dünyada da isim yapmış bir firma. Dünyanın her noktasında bir Caretta görme ihtimaliniz oldukça yüksek.

Crawler

Crawler - Karavan Firmaları
Crawler

Crawler firması doğa dostu karavan üretmesiyle bilinen bir firma. Klasik modellerinin yanı sıra, elektrikli araçlarıyla da kolaylıkla seyahat ve kamp imkanı sağlayabilen e-trail modeline sahip. Lityum batarya ve güneş panelleriyle hareket halinde kendini şarj eden ve kendi kendine yeten e-trail modellerinin farklı özelliklere sahip modelleri de mevcut.

Swan Caravan

Swan Caravan - Karavan Firmaları
Swan Caravan

Swan Caravan uluslararası standartlara uygun karavan yapımı ile tanınan bir firma. Geniş iç mekan ve rahat ve işlevsel tasarımlarıyla ön plana çıkan Swan Caravan, konforu ve lüksü bir arada sunuyor. Safir, Zümrüt ve Yakut gibi modelleri bulunan firma, kişi sayısı ve kullanıcı ihtiyaçlarına göre özelleştirilme imkanına sahip.

Agus Karavan

Agus Karavan - Karavan Firmaları
Agus Karavan

1995 yılında kurulan Agus Karavan, çok farklı modellere sahip. Hobby Karavan distribütörlüğünü de üstlenen Agus Karavan, uluslararası karavan markalarının Türkiye’deki karavan tutkunları ile buluşturabiliyor.

Nacar Karavan

Nacar Karavan - Karavan Firmaları
Nacar Karavan

Estetik ve konforu bir arada sunan Nacar Karavan, 1998 yılında kuruldu. Kendilerini ise şu şekilde ifade ediyorlar; “Sıradanlıktan hoşlanmayan, özgür ruhlu, estetiği önemseyen, popüler kültürden uzak, doğa dostu kitleye hitap eden”. Nacar karavan, satılık karavan modellerinin yanın sıra, devre mülk karavan hizmeti de vermesiyle tanınıyor.

Diğer Karavan Firmaları

Listemize almadığımız fakat tanınan pek çok karavan firması mevcut. Bir başka listemiz de bu karavan firmaları da listemize dahil olacak. Bu sebeple oluşturacağımız yeni listemizde olmasını istediğiniz Karavan firmaları varsa, yorumlarda bizimle paylaşabilirsiniz. Bunun yanında, karavan firması sahipleri de bizimle sosyal medya hesaplarımız üzerinden irtibata geçebilir. Web sayfamızda onlara da yer vermek isteriz.

Karavan firması olan kişiler aşağıda paylaşmış olduğumuz sosyal medya hesaplarımız üzerinden bizimle irtibata geçerse mutlu oluruz. Kendilerini tanıtan, firmalarını özetleyen yazılar yazmak ve onlarla tanışmak bizim hoşumuza gider. Bu sebeple sizleri de aramızda görmek isteriz.

Yorumlarınız bizim için altın değerinde. Diğer karavan sahibi olmak isteyen kişiler için de görüş belirtebilirsiniz. Bu sebeple yorumlarınızı ve görüşlerinizi paylaşmayı unutmayın.

Sosyal Medya Hesaplarımız:

Bu yazımız da ilginizi çekebilir: Karavan Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Bu yazımız da ilginizi çekebilir: Karavan Çeşitleri Nelerdir?

Hoşunuza Gidebilecek İçeriklerimiz

Yorum Bırak