KaravanAraBul.com - Karavan ve Gezilecek Yerler Blogu

Kamp Uygulamaları – En İyi 4 Mobil Uygulama

tarafından kamilko
0 yorum
Kamp Uygulamaları

Merhaba KaravanAraBul.com okurları. Bugün sizler için kamp uygulamaları yazımızı hazırladık. En İyi 4 mobil kamp uygulaması ile kamp deneyiminizi bir üst noktaya taşıyabilirsiniz. Lafı fazla uzatmayalım ve yazımıza başlayalım. İşte karşınızda En İyi 5 Kamp Uygulamaları!

Kamp Uygulamaları

Kamp yaparken elbette şehrin gürültüsünden uzak kalmak, doğayla iç içe olmak istiyorsunuz. Fakat biliyoruz ki telefonlarımızı da yanımızdan eksik etmiyoruz. Telefonlar artık günümüzde olmazsa olmaz eşyalar arasında. Uygulama geliştiricileri de burada devreye giriyor. Hava durumundan balık haritasına, en güzel müziklerden yıldız haritasına kadar takip edebileceğimiz mobil uygulamalar mevcut. Kamp deneyimini en üst noktaya çıkaracak ve doğa ile iç içeyken eğlenceli dakikalar yaşayacağınız uygulamaları derledik.

Kamp Uygulamaları ile kamp deneyimini bir üst noktaya çıkarabileceksiniz. KaravanAraBul.com olarak bizim de mobil uygulamamız yayında. Mobil uygulamamızı Google Play Store’dan indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Dark Sky Weather Kamp Uygulaması

Dark Sky Kamp Uygulamaları
Dark Sky Weather

Kamp yaparken hava durumu en çok dikkat etmemiz gereken konudur. İklim koşullarını takip etmek ve ona göre önlem almak hayatidir. Dark Sky uygulaması ile, dilediğiniz konumdaki hava durumunu dakika bazlı takip edebilirsiniz. Ayrıca bildirimleri açarak, anlık hava değişim raporlarını da alabilirsiniz. Apple yakın zamanda Dark Sky Weather uygulamasını satın aldı ve maalesef Google Play Store’dan uygulamayı kaldırttı.

SkyView Kamp Uygulaması

SkyView Kamp Uygulamaları
SkyView

Şahsen benim en sevdiğim uygulamadır SkyView. Gittiğimiz kamplarda, telefonun kamerası ile etrafımdaki yıldızları ve yıldız haritalarını izleyebiliyorum. Temel olarak telefonun GPS servisini kullanır ve konumunuzu izler. Gece gökyüzündeki yıldızları izlemenizi sağlar. Bu şekilde geceleri kamp yaparken, gökyüzü çok daha eğlenceli hale gelmektedir. Bu sebeple önerdiğimiz bir uygulamadır.

Spotify

Spotify
Spotify

Müzik ruhun gıdasıdır değil mi? Kamp yaparken sevdiğiniz müziklerin de size eşlik etmesi gerekmektedir. Kimi zaman kendi çalma listenizi, kimi zaman da sevdiklerinizin beğendiği müzikleri kesintisiz dinlemek için Spotify kullanabilirsiniz. Bu sebeple müzik olmazsa olmazınız ise, bu uygulamayı indirmenizi tavsiye ediyoruz.

Fishbrain – Balıkçılık Uygulaması ( Kamp Uygulamaları)

FishBrain Balıkçılık Uygulaması
Fishbrain Balıkçılık Uygulaması

Kamp yaparken balık tutmak isteyenler için oldukça güzel bir program. Balıkçılar için oluşturulmuş bir sosyal medya görevi görmektedir. Fishbrain uygulamasının iki sürümü mevcut, ücretli ve ücretsiz. Uygulama içinde, balık haritalarını, balık tahminlerini görebilirsiniz. Bununla beraber tuttuğunuz balıkları diğer balıkçılarla da paylaşabilirsiniz. Bu yüzden akşam yemekte balık yemek istiyorsanız, bu uygulamayı kullanmanızı tavsiye ediyoruz.

Kamp Uygulamaları hazırsa, kamp çantamızı oluşturmaya başlayabiliriz. Kamp Malzemeleri yazımızı okuyarak, kamp malzemelerinizi de topladığınızda, her şeye hazırsınız.

Yapacağınız her türlü olumlu ve olumsuz eleştiriler kendimizi geliştirmemiz olanak sağlamaktadır. Sitemize yorum bırakarak bu eleştirileri ve önerileri yapabileceğiniz gibi bizlere sosyal medya hesaplarımız üzerinden de ulaşabilirsiniz. Sosyal medya hesaplarımız üzerinden de birbirinden güzel içerikler paylaşıyoruz. Bu sebeple bizi sosyal medya üzerinden de takip etmeyi unutmayın.

Sosyal Medya Hesaplarımız:

Hoşunuza Gidebilecek İçeriklerimiz

Yorum Bırak