KaravanAraBul.com - Karavan ve Gezilecek Yerler Blogu

Karavanda Evlilik Teklifi Organizasyonu

tarafından kamilko
0 yorum
Karavanda Evlilik Teklifi

Merhaba sevgili karavan severler. Bugün sizlerle bir girişimimizden bahsetmek istiyoruz. Yeni normalden sonra ülkemizde oldukça popüler hale gelen Karavanlar, her sektörde popüler hale gelmeye başladı. Bizde acaba karavanda evlilik teklifi yapılır mı sorusunu kendimize sorduk.

Çevremizle bu fikrimizi paylaştığımızda oldukça güzel geri dönüşler aldık. Daha sonra oturduk ve düşündük, yaşadığımız şehir olan İstanbul’da bu projeyi hayata geçirmeye karar verdik.

Karavanda Evlilik Teklifi

Karavanda Evlilik Teklifi Yapmak

Sevdiğiniz kişi ile birlikte yaşlanmanın ilk adımı olan evlilik teklifi hem erkek hem kadın için oldukça özel ve unutulmaz bir anıdır. Bu sebeple evlilik teklifi organizasyonun çok özel ve bir o kadar da unutulmayacak bir şekilde olması gerekiyor. KaravanAraBul.com olarak, kendi karavanlarımızı sizlerle paylaşma kararı aldık. Yakın çevremizle yaptığımız fikir alışverişi ile yeni evlenecek çiftlerimize unutamayacakları bir hatıra bırakmak istiyoruz.

Evlilik Teklifi Organizasyonu

Organizasyon kapsamında sizleri bekleyen hizmetler şu şekilde olacak;

  • Çiftin fotoğraflarının bulunduğu hatıra panosu,
  • Çiftlere özel süslenmiş motokaravan,
  • İsteğe göre içecek ve yemek seçimi,
  • İstenirse karavanda konaklama imkanı,
  • Profesyonel fotoğraf çekimi,
  • Drone ile video ve fotoğraf çekimi,
  • Konfeti, maytap ve balon süslemeleri
  • Yeni çiftlerimizin istediği ek hizmetler.

Karavanda Evlilik Teklifi Organizasyonu Nerede Olacak

Bunun için sabit bir konum kullanmayı düşünmüyoruz. Yeni çiftlerimizin isteğine göre şekillendireceğiz. Kimi zaman bir ormanın içinde, kimi zaman bir göl-baraj kenarında, kimi zaman ise eşsiz İstanbul manzarası eşliğinde veya sahilde. Nerede evlilik teklifi yapmak istiyorsanız, KaravanAraBul.com karavanları orada olacak.

Organizasyonumuz hakkında bilgi almak veya randevu oluşturmak isterseniz bizlerle Instagram hesabımız üzerinden irtibata geçmeniz yeterli olacak. İlerleyen zamanlarda yine Instagram hesabımız üzerinden yapacağımız çekilişle bir çiftimize ücretsiz evlilik teklifi organizasyonumuzu hediye edeceğiz. Bu sebeple sosyal medya hesaplarımız üzerinden bizleri takip etmeyi unutmayın.

Peki sizin evlenme teklifi ile ilgili fikirleriniz neler? Projemiz daha geliştirme aşamasında olduğu için sizin fikirleriniz de bizim için çok değerli. Bu sebeple yorumlarda bizimle değerli fikir ve önerilerinizi paylaşmayı lütfen unutmayın.

Sosyal Medya Hesaplarımız:

Bu yazımız da ilginizi çekebilir: Karavan Tatili İçin 9 Karavan Kamp Alanı

Hoşunuza Gidebilecek İçeriklerimiz

Yorum Bırak