KaravanAraBul.com - Karavan ve Gezilecek Yerler Blogu

Karavanı Olan Ünlüler ve Ünlülerin Karavanları

tarafından kamilko
0 yorum
Karavanı Olan Ünlüler

Merhaba KaravanAraBul.com okurları. Son yılların gözde trendi olan Karavan ve Kamp hayatı hepimizin olduğu gibi pek çok ünlü isminde vazgeçilmezi oldu. Özgürlüğün ve doğanın tadını çıkarmak isteyen ünlüler, deneyimlerini de sosyal medyadan paylaşmaktan geri kalmıyor. Peki Karavanı olan ünlüler kimler? Gelin beraber inceleyelim.

Karavanı Olan Ünlüler

Kamp ve karavan hayatı geçmiş zamanlardan bu yana kimileri için yaşam tarzı halindeydi. Son dönemde yaşadığımız olaylar kamp ve karavan hayatına olan ilgiyi arttırdı. Doğa ile iç içe vakit geçirmek, sakinleşmek, stresten uzak kalmak kamp ve karavan hayatı denilince ilk aklımıza gelenler. İlgi o kadar arttı ki içinde bulunduğumuz yaz döneminde karavan kamp alanları tıka basa doldu. Yer bulmakta hepimiz zorlandık.

Kamp ve karavan hayatını deneyimleyen ve hayatının bir parçası haline getiren ünlü isimler de var. Yaptıkları paylaşımlar ile pek çok çift, ünlü isimlere özenerek kamp hayatını deneyimlemek istiyor. Peki Karavanı olan ünlü isimler kimler?

Neslihan Atagül Doğulu ve Kadir Doğulu Çifti

Neslihan ATAGÜL DOĞULU – Kadir DOĞULU ( Karavanı Olan Ünlüler)

Birçok ünlü çiftin aksine hayatlarının merkezine doğal yaşamı koyan Neslihan – Kadir DOĞULU çifti, geçtiğimiz yıllarda bir karavan sahibi olmuştu. Doğulu çifti, lüks oteller yerine doğal hayatı tercih edenler arasına adını yazdıran çiftlerimizden oldu. Neslihan Atagül ve Kadir Doğulu kısa bir süre önce karavanlarını yenilemişti. Aracın iç tasarımına çok önem veren Doğulu çifti, mutfaktan banyoya kadar her detayı ince ince düşündü.

Kıvanç Tatlıtuğ ve Başak Dizer Tatlıtuğ Çifti

Kıvanç TATLITUĞ – BAŞAK DİZER TATLITUĞ ( Karavanı Olan Ünlüler)

Tatlıtuğ çifti sık sık şehrin kalabalığından kaçıp, kendini doğaya bırakan çiftler arasında. Zaman zaman arkadaşlarıyla, çoğu zaman da baş başa kamp kuran çift, oldukça lüks bir karavana sahip. Görüntüsü ile askeri bir aracı andıran bu karavan, güneş panelleri ile kamp halindeyken de kendini şarj edebiliyor. Karavan ek olarak açılabilir çadır ile genişliyor ve daha konforlu hale geliyor.

Pınar Altuğ ve Yağmur Atacan Çifti – Karavanı olan ünlüler

Atacan çifti çok uzun yıllardır tatil tercihini tekneden yana kullanıyordu. Tekne hayatını çok seven çift, artık kış tatillerini karavanda geçirme kararı aldı. Yeni aldıkları karavan ile, hafta sonu fırsatlarını değerlendiren çift, misafirlerini de karavanda ağırlıyor. Uzun yıllardır teknede tatil yapan çift, bir alanda sabit kalmaya alışkın olduklarını dile getirdi. Bu sebeple karavan hayatını da yadırgamış değiller.

Web sayfamızı diğer değerli karavan severler ile paylaşarak gelişmemize katkı sağlayabilirsiniz.

Sosyal Medya Hesaplarımız:

Bu yazımız da dikkatinizi çekebilir: Burçların Seyahat Alışkanlıkları

Bu yazımız da dikkatinizi çekebilir: Tiny House Firmaları

Hoşunuza Gidebilecek İçeriklerimiz

Yorum Bırak