KaravanAraBul.com - Karavan ve Gezilecek Yerler Blogu

Tiny House Firmaları – Tiny House Fiyatları

tarafından kamilko
2 yorumlar
Tiny House Firmaları

Tiny House farklı boylarda ve ebatlarda, tekerli veya sabit olarak konumlandırılabilen küçük ya da mikro ev olarak açıklanabilir. Tiny House’lar sadece tatil amaçlı olmayıp, günümüzde bir yaşam şekli olarak karşımıza çıkmaya başladı. Sade ve ekonomik yapıları ile, çevre dostu olması ve sürdürülebilir hayatı teşvik eden yapısı ile Tiny House Firmaları yazımıza başlayabiliriz. Aşağıda belirtmiş olduğumuz Tiny House firmaları ile siz de hayallerinizde ki küçük ama verimli evlerinize kavuşabilirsiniz.

Tiny House Firmaları

Ülkemizde son dönemde popüler olan Tiny House kültürü günden güne daha da yaygınlaşmakta. Peki bu küçük ama bir o kadar da kullanışlı evleri hangi firmalar üretiyor? Maliyet bakımından gerçekten hesaplılar mı? Bu yazımızda bu sorularınıza cevap vermeye çalışacağız. İşte karşınızda Türkiye Tiny House Firmaları!

Vagoon House

Tiny House kültürünün ülkemizde yaygınlaşması aşamasında öncü firmalardan biri olan Vagoon House, doğa ile iç içe vakit geçirmek isteyenlere çözümler üretiyor. Küçük ve taşınabilir evleri ile birlikte, günümüz yaşantısında ki alışkanlıklarından vazgeçmek istemeyenler için de kullanışlı yapıya sahip. Vagoon House sürdürülebilir malzemeler ile kişiye özel evler tasarlıyor. Ek olarak firma sadece Tiny House üretimi yapmamakta. Altyapı, çevre, koruma, peyzaj, aydınlatma desteği de firmanın hizmetleri arasında.

Tiny House Adalı

Tiny House Adalı, özgür bir yaşam deneyimi yaşarken, konforundan ödün vermek istemeyenler çözümler üretmektedir. Küçük metrekareler içinde, ev yaşantısına dair her detayı sunan Tiny House Adalı bünyesinde 15 farklı model bulunduruyor. Bununla birlikte evler, trafiğe çıkabilen, ruhsatlı ve plakalı bir şekilde teslim ediliyor. Bu sayede evleri dilediğiniz yere götürebiliyorsunuz. O2 belgeli bir römork üzerine inşa edilen bu Tiny House’lar özgürce yaşam deneyimi sunarken, lüksün ve konforunda merkezi haline geliyor.

Casa Lokomotif

Casa Lokomotif ürettiği Tiny House’lar da karavan ruhsatı hizmeti sunuyor. Plakası olan mobil küçük evler ile şehirden uzaklaşıp, dilediğiniz yere gidebilirsiniz. Bununla birlikte Casa Lokomotif ürettiği evlerle karavan parklarında da çok rahat konaklayabilirsiniz. Tekne ve karavan altyapısıyla üretilmesinden dolayı oldukça sağlam bir yapıya sahipler. 4 Mevsime uygun olarak üretilen Tiny House’lar tamamen el işçiliği ile üretilmektedir.

Glampvan

Glampvan 1991 yılında Muğla’da kuruldu. Araç üstü ekipman ve konteyner konusunda ki uzmanlıklarıyla kişiye özel Tiny House alanında da kendilerini ispatladılar. GlampVan, hem yurtiçinde, hem de yurtdışında küçük ev tasarımı konusunda çözüm ortaklığı sunmaktadır. Üretim sonrası teknik destek ve garanti süresiyle de müşterilerinin memnuniyetini kazanıyorlar.

Evet sevgili dostlar. Birbirinden farklı Tiny House firmaları listemizi sizlerle paylaştık. Sizin de daha önce deneyimlediğiniz ve bizimle paylaşmak istediğiniz anılarınız varsa yorum olarak belirtebilirsiniz. Sizden gelen her yorum bizim için kıymetli.

Bir başka yazımıza geçmeden önce, Tiny House firmaları da bizimle iletişime geçerek, kendilerini web sayfamızda tanıtabilir.

Web sayfamızı diğer değerli karavan severler ile paylaşarak gelişmemize katkı sağlayabilirsiniz.

Sosyal Medya Hesaplarımız:

Bu yazımız da dikkatinizi çekebilir: Burçların Seyahat Alışkanlıkları

Hoşunuza Gidebilecek İçeriklerimiz

2 yorumlar

Karavanı Olan Ünlüler ve Ünlülerin Karavanları - KaravanAraBul.com Ağustos 4, 2021 - 10:14 pm

[…] Karavan Blog […]

Cevapla
Kamp Çadırı Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler - KaravanAraBul.com Ağustos 6, 2021 - 10:15 pm

[…] Karavan Blog […]

Cevapla

Yorum Bırak